Традицията на дебютантските балове, в които младите момичета се появяват официално в обществото, за да си намерят съпруг, отдавна е символична. Днес те са удоволствие на привилегированите, богати семейства, които искат да видят децата си, облечени в откутюрни тоалети, събирайки ги с други богати връстници за вечер като от приказките.
Популярната култура отдавна успя да романтизира тази част от забавленията на „висшето общество“ със сериали като „Клюкарката“ и „Момичетата Гилмор“. В предишни години сме виждали дебюта на звезди като Лили Колинс и Маргарет Куали. Сега дойде ред на дъщерята на Гуинет Полтроу – Епъл Мартин.
Тя посети дебютантския бал в Париж в хотел Shangri-La. За събитието тя облече рокля по поръчка на Valentino, дело на Алесандро Микеле.
@florence.mcneill #applemartin #gwynethpaltrow #chrismartin ♬ original sound - PASSION💋
Модната библия Vogue публикува ексклузивни снимки на тоалета на Епъл, а в материала стана ясно, че шифоновата, ефилна визия на 20-годишната красавица е отнела около 750 часа за изработка.
Гуинет Полтроу сподели пост със снимки от преживяването във френската столица, написвайки: „Дълъг уикенд в Париж“.