Малко повече от година след раздялата с дългогодишния си любим Джейми Фокс, Кейти Холмс е забелязана за първи път на среща. Звездният готвач и гостуващ на партита в Ню Йорк Емилио Витоло-младши се опитва да спечели сърцето на актрисата. И изглежда, че му се получава доста добре!


На снимки, които се появиха в медиите, новата двойка се усмихва, докато отпива вино в средиземноморски ресторант Antique Garage в Сохо. 33-годишният Витоло е собственик на престижния ресторант Emilio’s Ballato, а почитатели на неговата кухня са Упи Голдбърг, Джо Джонас, Джъстин Бийбър, Риана и Брадли Купър.

Холмс и Фокс се разделиха през май 2019 г., седмици след първото им официално появяване като двойка на червения килим на Met Gala. Те започнаха връзка през 2013 г. - около година след като Холмс се разведе с Том Круз.