

Музеят на изкуствата в Лос Анджелис (LACMA) се превърна в истински моден подиум. Gucci отново се появи като партньор на събитието LACMA ART+FILM GALA и облече бляскаво много от присъстващите. Eдна от най-впечатляващите рокли без съмнение беше на Парис Хилтън – блестеше от главата до петите в синьо. Тя избра да се открои и се довери не на Gucci, а на британската дизайнерка Jenny Packham.
Хилтън облече рокля с v-образно деколте, с макси дължина и с дълги ръкави с цепка, падащи нежно като воал върху ръцете й. Пайетите допринесоха за луксозното излъчване на стайлинга й и направиха тоалета й повече от достоен за червения килим.
Обувките й надничаха любопитно изпод подгъва, украсени с тюркоазени и сребърни мъниста. Ефектен акцент в облеклото й постави и кристалният колан на талията й, който подчерта стройната й фигура. Той си пасна перфектно с диамантени й обици и с големия й годежен пръстен. Що се отнася до прическата – певицата заложи на любимата си визия, а именно – високо вдигната опашка и бретон на една страна.
Хилтън пристигна на събитието с родителите си Кати и Ричард Хилтън и със съпруга си Картър Реум.